Oferta

Oferta

sprzątanie budowy

Codzienne utrzymanie czystości


Oferujemy usługi z zakresu codziennego utrzymania czystości w obiektach komercyjnych i publicznych typu: powierzchnie biurowe / biurowce, urzędy, markety handlowe, sklepy, hale, magazyny, strefy przemysłowe i inne.

Panoma dysponuje zapleczem technicznym i kadrowym pozwalającym na realizację wszystkich związanych z tym zadań: sprzątaniem powierzchni płaskich, mycie okien i przeszkleń, czyszczenie i odkurzanie wykładzin, mebli, sprzętów i pozostałego wyposażenia, nakładanie powłok ochronnych na posadzki.

Zobacz zdjęcia z realizacji
sprzątanie budowy

Sprzątanie pobudowlane


Każda trwająca lub świeżo zakończona budowa to nie tylko tworzenie, ale przede wszystkim spory bałagan. Oferujemy pomoc w rozwiązaniu tego problemu świadcząc kompleksowe usługi z zakresu sprzątania pobudowlanego. Zajmujemy się zarówno ciężkimi zadaniami w rodzaju wywozu gruzu i pozostałych odpadów, jak również bardziej precyzyjnymi pracami: czyszczeniem konstrukcji, posadzek, elewacji i innych elementów budowy.

Posiadamy sprzęt pozwalający na usuwanie zabrudzeń w każdych ilościach i natężeniach oraz kwalifikacje pozwalające pracować nawet na terenach trwających inwestycji.

Polecamy również usługę impregnacji posadzki przemysłowej pozwalającą na dodatkowe zabezpieczenie jej powierzchni.

malowanie linii

Malowanie linii


Kompleksowe oznakowanie poziome hal logistycznych, magazynów, parkingów i terenów zewnętrznych. Oznakowywanie wykonywane profesjonalną maszyną hydrodynamiczną firmy GRACO. Farba podawana pod ciśnieniem min. 200 bar zapewnia perfekcyjne oznaczenie dla każdych zastosowańm na zewnątrz i wewnątrz budynków.

W ramach oznakowania proponujemy malowanie linii wytyczających ciągi komunikacyjne i specjalne obszary oraz malowanie piktogramów informacyjnych (znaków poziomych). Znaki są malowane tradycyjnie za pośrednictwem szablonów malarskich i są odporne na kwasy, oleje, smary, obciążenia ruchem wózków widłowych.

Zobacz zdjęcia z realizacji
pogotowie ratunkowe

Pogotowie ratunkowe


Pogotowie ratunkowe to doraźne sprzątanie obiektów w bardzo krótkim terminie - doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdy jakiś obiekt musi zostać lada dzień oddany do użytku, albo niespodziewane remonty lub modyfikacje wprowadziły bałagan utrudniający ich codzienne funkcjonowanie. Usluga pogotowia ratunkowego realizowana jest zawsze w trybie pilnym, w celu zaradzenia nawet najtrudniejszym problemom.

W celu uzgodnienia szczegółów takiego zlecenia prosimy kontaktować się z naszym biurem obsługi.

Pozostała oferta


Impregnacja posadzki przemysłowej

Dodatkowe zabezpieczenie posadzki ograniczające jej chłonność, ułatwiające utrzymanie jej w czystości, ograniczające pylenie oraz wzmacniające jej powierzchnię. Impregnacji można poddawać zarówno nowe posadzki jak i posadzki już zamortyzowane, jednak wtedy przed impregnacją przeprowadza się solidne doczyszczanie starych zabrudzeń.


System Ochrony kolumn i filarów SSS

Oferujemy dobór i instalację zabezpieczenia wszelkiego rodzaju kolumn i słupów.

Modułowa konstrukcja SSS zapewnia jednakową absorbcję sił uderzenia w słup ze wszystkich kierunków. Dzięki konstrukcji SSS w przypadku uderzenia, zniszczeniu ulega tylko kilka modułów tarczy ochronnej. Dzięki temu koszty wymiany uszkodzonych modułów SSS oraz reinstalacja systemu są bardzo niskie.


Odśnieżanie

Odśnieżamy wszystko i wszędzie, zarówno małe jak i bardzo duże obiekty, np:

  • - parkingi osiedlowe
  • - hale magazynowe
  • - supermarkety
  • - drogi dojazdowe
  • - osiedla

Pracujemy zarówno na ziemi jak i na wysokościach odśnieżając dachy i elewacje.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego wszystkie prace są prowadzone przy pełnym poszanowaniu zasad BHP.


Czyszczenie na wysokościach

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz przeszkoloną kadrę do realizacji zadań związanych z czyszczeniem na wysokościach. Wykonujemy mycie okien w wielopoziomowych budynkach, czyszczenie elewacji usuwanie zanieczyszczeń na wysokościach. Wykonujemy prace zarówno na linach jak i przy wykorzystaniu podestów.


Mycie elewacji i konstrukcji

Domywamy elewacje z zanieszczyszeń powstałych na skutek eksploatacji lub trwających prac remontowych. Wykonujemy prace na obiektach o dowolnej wysokości i powierzchni oraz dysponujemy własnym zapleczem sprzętu niezbędnego do realizacji tych zadań.


Koszenie trawy

Doraźne i cykliczne dbanie o tereny zielone w obiektach o dowolnej powierzchni.


Nasi klienci: