Oferta

Oferta

sprzątanie budowy

Sprzątanie pobudowlane


Każda trwająca lub świeżo zakończona budowa to nie tylko tworzenie, ale przede wszystkim spory bałagan. Oferujemy pomoc w rozwiązaniu tego problemu świadcząc kompleksowe usługi z zakresu sprzątania pobudowlanego. Zajmujemy się zarówno ciężkimi zadaniami w rodzaju wywozu gruzu i pozostałych odpadów, jak również bardziej precyzyjnymi pracami: czyszczeniem konstrukcji, posadzek, elewacji i innych elementów budowy.

Posiadamy sprzęt pozwalający na usuwanie zabrudzeń w każdych ilościach i natężeniach oraz kwalifikacje pozwalające pracować nawet na terenach trwających inwestycji.

Polecamy również usługę impregnacji posadzki przemysłowej pozwalającą na dodatkowe zabezpieczenie jej powierzchni.

Pozostała oferta


Impregnacja posadzki przemysłowej

Dodatkowe zabezpieczenie posadzki ograniczające jej chłonność, ułatwiające utrzymanie jej w czystości, ograniczające pylenie oraz wzmacniające jej powierzchnię. Impregnacji można poddawać zarówno nowe posadzki jak i posadzki już zamortyzowane, jednak wtedy przed impregnacją przeprowadza się solidne doczyszczanie starych zabrudzeń.


System Ochrony kolumn i filarów SSS

Oferujemy dobór i instalację zabezpieczenia wszelkiego rodzaju kolumn i słupów.

Modułowa konstrukcja SSS zapewnia jednakową absorbcję sił uderzenia w słup ze wszystkich kierunków. Dzięki konstrukcji SSS w przypadku uderzenia, zniszczeniu ulega tylko kilka modułów tarczy ochronnej. Dzięki temu koszty wymiany uszkodzonych modułów SSS oraz reinstalacja systemu są bardzo niskie.


Czyszczenie na wysokościach

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz przeszkoloną kadrę do realizacji zadań związanych z czyszczeniem na wysokościach. Wykonujemy mycie okien w wielopoziomowych budynkach, czyszczenie elewacji usuwanie zanieczyszczeń na wysokościach. Wykonujemy prace zarówno na linach jak i przy wykorzystaniu podestów.


Mycie elewacji i konstrukcji

Domywamy elewacje z zanieszczyszeń powstałych na skutek eksploatacji lub trwających prac remontowych. Wykonujemy prace na obiektach o dowolnej wysokości i powierzchni oraz dysponujemy własnym zapleczem sprzętu niezbędnego do realizacji tych zadań.


Nasi klienci: